Strona główna1 » Kompozyty2 » Jakie deski zastosować przy basenie?
Kontakt
 • POLdeck WPC Robert Lulkowicz
  Kossaka 10 lok.5, Poznań
  NIP: 6711037992
 • E-mail:poldeck@wpckompozyt.pl
 • Telefon+48 616 100 110
  +48 71 7071201 (Wrocław)
  +48 22 2951159 (Warszawa)
 • Godziny działania sklepuGodziny pracy (8.00-16.00) Próbki wysyłamy po zatwierdzeniu oferty (spotkania po kontakcie tel.)
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Chmura tagów
Zmiana języka
PolskiAngielski

Jakie deski zastosować przy basenie?

Data dodania: 22-11-2012 Wyświetleń: 3383 Przy budowie basenu idealnym rozwiązaniem są deski tarasowe wykonane z kompozytu drewna WPC. Deski tarasowe nie wymagają konserwacji. Są połączeniem estetyki wykończenia z bezpieczeństwem oraz eleganckim look’iem. 

 Antypoślizgowa powierzchnia, swoboda poruszania się o bosych stopach, nienarażonych na drzazgi i wybrzuszenia, to niepodważalny argument, aby zainwestować w wysokiej jakości produkt przy budowie basenu. Deski tarasowe są odporne na ścieranie, wsiąkanie i gromadzenie wody.  Basen jest wielką frajdą dla rodziny i dzieci, dlatego też deski, które wykorzystuje się przy jego budowie powinny nie tylko cieszyć oko, być estetyczne i ładne, ale także trwałe. A deski tarasowe kompozytowe właśnie takie są. Jest to produkt na bazie surowców naturalnych, nie zawiera żadnych związków szkodliwych, bądź toksycznych. Deski tarasowe nie deformują się, nie skracają, nie pękają i zachowują doskonałą sztywność przez cały czas. Basen będzie idealnie komponował się w ciepłym, pięknym, komfortowym otoczeniu, które zostanie zaprojektowane i profesjonalnie wykonane przy użyciu desek kompozytowych. 
Przejdź do strony głównej