Strona główna1 » Kompozyty2 » POLdeck - WPC kompozyt drewna na taras, elewacje czy ogrodzenie
Kontakt
 • POLdeck WPC Robert Lulkowicz
  Kossaka 10 lok.5, Poznań
  NIP: 6711037992
 • E-mail:poldeck@wpckompozyt.pl
 • Telefon+48 616 100 110
  +48 71 7071201 (Wrocław)
  +48 22 2951159 (Warszawa)
 • Godziny działania sklepuGodziny pracy (8.00-16.00) Próbki wysyłamy po zatwierdzeniu oferty (spotkania po kontakcie tel.)
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Chmura tagów
Zmiana języka
PolskiAngielski

POLdeck - WPC kompozyt drewna na taras, elewacje czy ogrodzenie

Data dodania: 26-10-2012 Wyświetleń: 5347  Zajmujemy się dystrybucją i montażem kompozytu drewna (WPC). Wykonujemy: tarasy, elewacje i panele ścienne, ogrodzenia, pomosty, balustrady, oraz inną architekturę ogrodową.

 

 


 Kompozyt drewna (WPC) swoim wyglądem i zapachem przypomina drewno, jednak różni się od niego swoimi właściwościami. W celu przerobienia drewna o niskiej wartości użytecznej na produkt wysokiej klasy, półprodukty pozyskane w procesie recyclingu m.in. drewna, polietylenu, polipropylenu, z dodatkami substancji barwiących połączone są ze sobą termoplastyczną "żywicą".

Nasz produkt jest bezpieczny i przyjazne w użyciu. Innowacyjny materiał o którym mowa, oczywiście znajduje zastosowanie nie tylko przy budowie ogrodowych tarasów: jest już śmiało wykorzystywany jako obrzeże basenów (antypoślizgowy), materiał na mola i pomosty czy na ścieżkę ogrodową. Co ważne w przypadku desek tarasowych, czy pomostowych wytrzymałość na obciążenie sięga nawet do 600 kg/m2. 

Produkt posiada 25 lat gwarancji na gnicie i butwienie oraz 3 lata standardowej gwarancji producenta. 

Posiadamy w swojej ofercie produkty o podwyższonej klasie odporności na ogień Bfl-s1 (NRO - nie rozprzestrzeniające ognia).

Wstępne kalkulacje określające koszty materiału, jak i robocizny wykonujemy bezpłatnie na podstawie podanych wymiarów. Wszelkie rabaty zależne są od wielkości zamówienia, a podajemy je po wyliczeniach.

Kompozyt drewna WPC - zastosowanie:
- Deski tarasowe w szerokiej gamie kolorystycznej
- Ogrodzenia 
- Panele elewacyjne i fasadowe
- Panele szybkiego montażu
- Pomosty, podesty, sceny
- Łamacze światła, przegrody balkonowe

Dostępne marki:
- WPC
- PLASTIVAN
- REHAU
- TWINSON
- SEDPA
- PRODECK
- WERZALIT
Przejdź do strony głównej