Strona główna » Kompozyty » Jakie deski zastosować przy basenie?
Kontakt
 • Adres rejestrowy:
  POLdeck Sp. z o.o. (dawniej Lucratif)
  Głogowska 82/22, Poznań
  NIP: 7773360572
 • E-mail:poldeck@wpckompozyt.pl
 • Telefon+48 223001230
  +48 717071201
  +48 616100110
 • Godziny pracy firmyPn-Pt w godz. 8.00-16.00

  Spotkania biznesowe po wcześniejszym ustaleniu terminu.

  Próbki wysyłamy po wstępnym zatwierdzeniu oferty.

  Dostawy realizujemy wyłącznie z magazynów logistycznych.
Chmura tagów
Zmiana języka
PolskiAngielski

Jakie deski zastosować przy basenie?

Data dodania: 22-11-2012 Wyświetleń: 4635
Przy budowie basenu idealnym rozwiązaniem są deski tarasowe wykonane z kompozytu drewna WPC. Deski tarasowe nie wymagają konserwacji. Są połączeniem estetyki wykończenia z bezpieczeństwem oraz eleganckim look’iem. 

 Antypoślizgowa powierzchnia, swoboda poruszania się o bosych stopach, nienarażonych na drzazgi i wybrzuszenia, to niepodważalny argument, aby zainwestować w wysokiej jakości produkt przy budowie basenu. Deski tarasowe są odporne na ścieranie, wsiąkanie i gromadzenie wody.  Basen jest wielką frajdą dla rodziny i dzieci, dlatego też deski, które wykorzystuje się przy jego budowie powinny nie tylko cieszyć oko, być estetyczne i ładne, ale także trwałe. A deski tarasowe kompozytowe właśnie takie są. Jest to produkt na bazie surowców naturalnych, nie zawiera żadnych związków szkodliwych, bądź toksycznych. Deski tarasowe nie deformują się, nie skracają, nie pękają i zachowują doskonałą sztywność przez cały czas. Basen będzie idealnie komponował się w ciepłym, pięknym, komfortowym otoczeniu, które zostanie zaprojektowane i profesjonalnie wykonane przy użyciu desek kompozytowych. 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Kompozyty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.

Z uwagi na niestabilność kursów walut, cen paliw, kosztów transportu, inflacje, sytuacje makroekonomiczną
widoczne po rejestracji są jedynie informacje o orientacyjnych cenach B2B. Podane na stronie ceny hurtowe nie są ofertą handlową.

Sugerujemy zamówienie indywidualnej wyceny, ustalenia możliwego poziomu rabatu, kosztów transportu, terminów na produkcję/dostawę poprzez kontakt z konsultantem (email lub tel.).
Nie pokazuj więcej tego komunikatu